Líbí se vám dívka, která je zadaná? Pokud vám nevadí, že vám v případě úspěchu hrozí stejný osud jako nynějšího přítele, jehož odkopne kvůli vám, tak klidně čtěte dál a my vám poradíme, jak ji sbalit.
Pokud jde o dívku, která se čerstvě zamilovala a je se svým novým přítelem teprve týden, tak to raději vzdejte. To je běh na dlouhou trať a nemá cenu se do těchto končin pouštět. Vyčkejte několik měsíců, než se počáteční zamilovanost vytratí a pak se můžete teprve pokusit o přebrání.

Jak sbalit zadanou holku

Jak sbalit zadanou holku

Postup a kroky

1. Čerstvě zamilované vynechte

Pokud jde o dívku, která se čerstvě zamilovala a je se svým novým přítelem teprve týden, tak to raději vzdejte. To je běh na dlouhou trať a nemá cenu se do těchto končin pouštět. Vyčkejte několik měsíců, než se počáteční zamilovanost vytratí a pak se můžete teprve pokusit o přebrání.

2. Vyberte si tu, která je v současném vztahu nešťastná

Šance se vám zvedají, pokud je dotyčná nešťastná a ve vztahu jí to neklape tak, jak by chtěla. Pozorujte jestli se drží za ruce, líbají na veřejnosti. Pokud tam tyto něžnosti chybí, máte šanci.

3. Mluví-li stále o svém příteli, vaše šance se snižují

Jakmile bude před vámi o svém příteli mluvit, tak vám bude dávat najevo, že mu na něm záleží a vám se tím celá situace staví do obtížnějšího světla. Na druhou stranu vám to prozradí, na čem jste a jestli má v této hře smysl pokračovat.

4. Pozor abyste nedostali nakládačku

Velice důležitým vodítkem k hladkému úspěchu je fyzická zdatnost přítele. Pokud jde o vyhlášeného ranaře, či kickboxera, tak záleží pouze na vaší povaze, jestli na to máte odvahu. Vždy musíte předem počítat s možnými komplikacemi. Muži jsou ješitní a egoističtí. Jakmile ucítí, že jim jejich přítelkyně nasazuje parohy, tak budou hledat viníka a tím jste vy.

5. Oční kontakt a další signály

V případě, že se vás při rozhovoru letmo dotýká a přibližuje se k vám více, než je obvyklé, tak máte na půl vyhráno. Oční kontakt a úsměv z její strany je také důležitý, podle toho poznáte, jestli má zájem.

6. Poznejte o jaký typ dívky se jedná

Rozpoznat hranici mezi flirtem a chutí na sex je velice obtížné, protože je velmi tenká. Některé holky flirtují, jelikož je to baví. Rozpoznat typ dívky je sice někdy náročné, ale každá zkušenost vám pomůže v dalším lovu.

7. Pravidlo 30ti minut

Pokud vám věnovala více času, než je 30 minut a zdá se, že jí je ve vaší společnosti dobře, tak se pokuste o polibek. Ve většině případů vám řekne, že máte kluka, respektujte to a odtáhněte se. Buďte zdvořilí, pokud neodejde, tak máte vyhráno. Zkuste to za chvíli znovu, ledy určitě prolomí.

8. Udržujte s ní kontakt

V případě, že jste dívku potkali v klubu a šlo jen o jednu noc, tak na ní můžete zapomenout. Ovšem pokud s ní pracujete nebo chodíte na jednu školu, tak se nabízí další prostor k manévrování. Pokusili jste se jí políbit a ona ví, že jste o ni projevili zájem. Pokaždé, když jí potkáte, pozdravte jí, zkrátka se jí připomínejte. Nedokáže na vás zapomenout a stále bude mít před očima tu scénu vašeho pokusu. Jde o psychologickou hru, využijte veškerých prověřených triků. Určitě si vás vyhledá a bude s vámi chtít trávit stále více času.

9. Usměv znamená vítězství

Upřímná a věrná dívka by vás přestala zdravit a vymazala by si vás ze svého telefonního seznamu, jestliže se na vás tedy usmívá i nadále, je schůdná k nevěře a o to vám jde.

Další články a návody:

Jak pozvat holku na rande  | Jak sbalit holku na Facebooku  | Jak sbalit holku na jednu noc  | Jak sbalit holku v klubu a na diskotéce  | Jak sbalit holku ve škole