Líbí se vám dívka, která je zadaná? Pokud vám nevadí, že vám v případě úspěchu hrozí stejný osud jako nynějšího přítele, jehož odkopne kvůli vám, tak klidně čtěte dál a my vám poradíme, jak ji sbalit.
Pokud jde o dívku, která se čerstvě zamilovala a je se svým novým přítelem teprve týden, tak to raději vzdejte. To je běh na dlouhou trať a nemá cenu se do těchto končin pouštět. Vyčkejte několik měsíců, než se počáteční zamilovanost vytratí a pak se můžete teprve pokusit o přebrání.

Jak sbalit zadanou holku

Jak sbalit zadanou holku

Postup a kroky

1. Čerstvě zamilované vynechte

Pokud jde o dívku, která se čerstvě zamilovala a je se svým novým přítelem teprve týden, tak to raději vzdejte. To je běh na dlouhou trať a nemá cenu se do těchto končin pouštět. Vyčkejte několik měsíců, než se počáteční zamilovanost vytratí a pak se můžete teprve pokusit o přebrání.

2. Vyberte si tu, která je v současném vztahu nešťastná

Šance se vám zvedají, pokud je dotyčná nešťastná a ve vztahu jí to neklape tak, jak by chtěla. Pozorujte jestli se drží za ruce, líbají na veřejnosti. Pokud tam tyto něžnosti chybí, máte šanci.

3. Mluví-li stále o svém příteli, vaše šance se snižují

Jakmile bude před vámi o svém příteli mluvit, tak vám bude dávat najevo, že mu na něm záleží a vám se tím celá situace staví do obtížnějšího světla. Na druhou stranu vám to prozradí, na čem jste a jestli má v této hře smysl pokračovat.

4. Pozor abyste nedostali nakládačku

Velice důležitým vodítkem k hladkému úspěchu je fyzická zdatnost přítele. Pokud jde o vyhlášeného ranaře, či kickboxera, tak záleží pouze na vaší povaze, jestli na to máte odvahu. Vždy musíte předem počítat s možnými komplikacemi. Muži jsou ješitní a egoističtí. Jakmile ucítí, že jim jejich přítelkyně nasazuje parohy, tak budou hledat viníka a tím jste vy.

5. Oční kontakt a další signály

V případě, že se vás při rozhovoru letmo dotýká a přibližuje se k vám více, než je obvyklé, tak máte na půl vyhráno. Oční kontakt a úsměv z její strany je také důležitý, podle toho poznáte, jestli má zájem.

6. Poznejte o jaký typ dívky se jedná

Rozpoznat hranici mezi flirtem a chutí na sex je velice obtížné, protože je velmi tenká. Některé holky flirtují, jelikož je to baví. Rozpoznat typ dívky je sice někdy náročné, ale každá zkušenost vám pomůže v dalším lovu.

7. Pravidlo 30ti minut

Pokud vám věnovala více času, než je 30 minut a zdá se, že jí je ve vaší společnosti dobře, tak se pokuste o polibek. Ve většině případů vám řekne, že máte kluka, respektujte to a odtáhněte se. Buďte zdvořilí, pokud neodejde, tak máte vyhráno. Zkuste to za chvíli znovu, ledy určitě prolomí.

8. Udržujte s ní kontakt

V případě, že jste dívku potkali v klubu a šlo jen o jednu noc, tak na ní můžete zapomenout. Ovšem pokud s ní pracujete nebo chodíte na jednu školu, tak se nabízí další prostor k manévrování. Pokusili jste se jí políbit a ona ví, že jste o ni projevili zájem. Pokaždé, když jí potkáte, pozdravte jí, zkrátka se jí připomínejte. Nedokáže na vás zapomenout a stále bude mít před očima tu scénu vašeho pokusu. Jde o psychologickou hru, využijte veškerých prověřených triků. Určitě si vás vyhledá a bude s vámi chtít trávit stále více času.

9. Usměv znamená vítězství

Upřímná a věrná dívka by vás přestala zdravit a vymazala by si vás ze svého telefonního seznamu, jestliže se na vás tedy usmívá i nadále, je schůdná k nevěře a o to vám jde.

10. Máme tu pro vás tip!

Ženy, chcete být více přitažlivé pro muže? Podívejte se na Feromony pro ženy

Muži, chcete aby po vás ženy začaly toužit? Podívejte se na Feromony pro muže

A jaké jsou zkušenosti s feromony od našich zákazníků?

Další články a návody:

Jak pozvat holku na rande  | Jak sbalit holku na jednu noc  | Jak sbalit holku v klubu a na diskotéce  | Jak sbalit holku ve škole  | Jak sbalit holku v autě