Zahlédla si roztomilého kluka, který se na tebe pokradmu dívá, a ty se rozhoduješ, jestli udělat první krok a zkusit si s ním promluvit? Chtěla by si ho sbalit a nemáš dostatek odvahy? Přečti si náš návod a zkus si ho omotat kolem prstu. Přestaň si neustále shazovat sebevědomí, tvůj dech je v pořádku a vlasy máš na svém místě. Už to nedramatizuj a pokus se ho ulovit dříve, než to udělá jiná.

Postup a kroky

  1. Nejdůležitější je kuráž. Sebevědomé holky jsou in a kluci mají rádi, když se toho dívky nebojí. Ukaž mu, že patříš právě do této kategorie. Nasaď ten nejlepší úsměv a hleď mu přímo do očí, to on musí být nervózní z tvé přítomnosti, ne ty.
  2. Pozdrav ho a navaž na nenásilnou konverzaci. Zeptej se ho, na koho tu čeká. Pokud o tebe bude mít zájem, určitě se pokusí rozhovor rozvinout. Mluv s ním o muzice, následujícím víkendu, oblíbeném seriálu. Kluci, když jsou sami, tak se s nimi dá skvěle poklábosit.
  3. Nech ho vždy domluvit a hleď mu do očí. Pokud se o něčem rozpovídá, musíš vypadat, že tě to doopravdy zajímá. Jakmile se pokusí o vtip, zasměj se. Ulehči mu jeho práci. Musí se v tvé společnosti cítit příjemně.
  4. I ty se pokus o nějaký vtip. Buď uvolněná a dej mu najevo, že se s ním cítíš báječně.
  5. Jakmile se bude rozhovor schylovat ke konci, požádej ho o číslo. Můžete si po té psát SMS, je to daleko zajímavější, než chatování přes Face.

Tipy a triky

  • Vezmi si raději žvýkačku, tím nic nezkazíš.
  • Ujisti se, že máš dobře udělaný make-up, poslední pohled do zrcátka a jde se na to.
  • Zbytky svačiny na tváři jsou naprostým propadákem, zkontroluj se.
  • Uprav si vlasy.
  • Připrav se na odmítnutí, možná má přítelkyni.

Máme tu pro vás tip!

Ženy, chcete být více přitažlivé pro muže? Podívejte se na Feromony pro ženy

Muži, chcete aby po vás ženy začaly toužit? Podívejte se na Feromony pro muže

A jaké jsou zkušenosti s feromony od našich zákazníků?