Kdo tady říká, že se stačí krásně nalíčit, vzít si sexy obleček a čekat, až vysněný princ dorazí na bílém koni. Někteří muži se odmítnutí bojí natolik, že veškerou iniciativu přenechávají na ženách. Pokud budete v tomto ohledu zdrženlivé, tak vám vašeho krasavce může vyfouknout úplně jiná samice. Naučte se díky našemu návodu sbalit jakéhokoliv muže ve vašem okolí.

Postup a kroky

 1. Výběr místa je velice důležitý. Nedávejte na žádná doporučení. Pokud se na diskotéce nebo v nočním baru necítíte dobře, tak tam nechoďte. Nikdo neříká, že se dobří muži scházejí pouze tam. Krásného chlapa potkáte i ve psím parku nebo v obchodním centru, či v poklidné cukrárně. Vždy si vyberte takové místo, kde se cítíte uvolněná a příjemně. Jen tak z vás bude vyzařovat tolik potřebné sebevědomí.
 2. Flirtujte s ním na dálku. Muži si žen všímají a pozorují je. Pokud jste ho zaujala, tak se pokuste navázat oční kontakt a usmějte se na něj. Uvidíte, že to zapůsobí a pokud v sobě nalezne jen špetku odvahy, tak se pokusí přinejmenším o krkolomnou akci. Více jak 50% veškeré komunikace se provádí pomocí mimiky.
 3. Zahajovat konverzaci nemusíte, pokud předcházející radě věnujete dostatek prostoru. V případě, že není muž vyložený stydlín, nebo v horším případě podivín, tak se o své slovo přihlásí.
 4. O telefonní číslo si většinou říkají muži, ale ne všichni mají tu odvahu. Někteří pánové se bojí odmítnutí, využijte toho a zeptejte se, jestli můžete někdy zavolat. Poskytněte mu své číslo, tímto způsobem zjistíte, jestli o vás má opravdu zájem. V případě, že nezavolá, tak je to jasné, alespoň se nebudete vnucovat.
 5. Využívejte své zbraně a sledujte jeho reakce. Přehazujte si nohu přes nohu, usmívejte se na něj i za cenu, že jeho vtip nebyl tolik legrační. Usnadněte mu to, i on je přeci nervózní a snaží se zaujmout.
 6. Pokud nedošlo na konverzaci a pouze jste se na sebe usmívali, můžete využít záchranné brzdy. Pošlete mu přes číšníka svůj e-mail. Nikdy však telefonní číslo, jelikož nevíte, s kým máte tu čest. Skrytých stalkeru chodí po světě mnoho.

Tipy a triky

 • Nikdy si jeho nezájem neberte osobně. Existuje zde možnost, že má holku nebo je zamilovaný do jiné.
 • Jeho nezájem je mnohdy příčinou, která je zakořeněna v charakterovém rysu. Je stydlivý, plachý – v takovém případě mu to nemějte za zlé.
 • Pokud vás taktně odmítne, tak si z toho nic nedělejte. V moři plave spousta ryb.

Na co si dát pozor

 • Pokud se z vás bude dotyčný muž pokoušet vymámit celé jméno, i telefonní číslo, tak buďte opatrné. Neprozrazujte na sebe věci, kterých můžete v budoucnu litovat. Nikdy nevíte, na koho jste právě narazili.
 • Intuice vám určitě napoví, pokud máte z muže zvláštní pocit, tak mu pro začátek poskytněte pouze emailovou adresu.

Máme tu pro vás tip!

Ženy, chcete být více přitažlivé pro muže? Podívejte se na Feromony pro ženy

Muži, chcete aby po vás ženy začaly toužit? Podívejte se na Feromony pro muže

A jaké jsou zkušenosti s feromony od našich zákazníků?