Myslíte si, že když projíždíte městem ve svém autě, tak nemůžete sbalit holku? My vás naučíme pár jednoduchých fíglů, které vám napomůžou k tomu, aby se na vás otočila, usmála, dala své telefonní číslo a možná i nastoupila k vám do vozu.

Několik důležitých pravidel

Pravidlo číslo 1

Ke sbalení holky potřebujete mít pěkně vzhlížející auto. Se starou plechovkou od babičky toho moc neulovíte. Tento fakt je sice trochu povrchní, ale tak už to v životě bývá. Stáhněte si okénka a pusťte nějakou taneční muziku. Nemusíte hrát pro celé sídliště, ale jen aby to bylo slyšet. Taneční muzika patří k mladým lidem, pokud kolem vás půjde krásná slečna, určitě nahlédne dovnitř, aby zjistila, kdo v autě sedí.

Pravidlo číslo 2

Nejezděte příliš rychle a využívejte každé situace k očnímu kontaktu. Mějte stažené okénko, pouštějte na přechodech.

Pravidlo číslo 3

Vždy se zaměřujte pouze na osamocené objekty. Dívka v partě má více kuráže a určitě nebude chtít před svými kamarády vypadat, že si na ní může kdokoliv troufnout. Buďte přirození a rozdávejte úsměvy.

Pravidlo číslo 4

Pokud nemáš v autě rádio, tak musíš na semaforech či v zácpě udělat něco, aby si tě všimla. Stáhni si třeba okénko. Tento podnět ji určitě podvědomě vybídne k nahlédnutí.

Pravidlo číslo 5

Jakmile se podívá vaším směrem, tak se na ni usmějte a neuhýbejte pohledem. Úsměvu je na světě velice málo a každého člověka potěší. Pokud vám ho opětuje, získáváte body navíc.

Pravidlo číslo 6

Využijte staré dobré klasiky a zeptejte se na cestu. Je to jedinečná šance, jak s ní navázat osobní kontakt bez prozřetelných vedlejších úmyslů.

Pravidlo číslo 7

Když vás nenapadne nic kloudného, jak prodloužit rozhovor, tak to zkuste. Požádejte ji o telefonní číslo, pozvěte jí třeba na dobrý oběd na oplátku. Myslete na to, že jde o vaší poslední šanci, pak už dívku s největší pravděpodobností nikdy neuvidíte. Pokud se na vás celou dobu usmívá, tak nemáte co ztratit.

Další články a návody:

Jak sbalit holku – příručka  | Jak sbalit holku v klubu a na diskotéce  | Jak sbalit zadanou holku  | Jak sbalit holku na ulici  | Jak sbalit holku do pelíšku