Nacházíte se v baru či ve svém oblíbeném klubu? Spatřili jste krásnou dívku, která přišla bez přítele, a vy ji zkrátka musíte mít? Pokuste se o relativně nemožné a zaujměte pozici neochvějného lovce. Možná se vám poštěstí a padne vám do náruče. Usmívejte se a šiřte kolem sebe jen pozitivní atmosféru. Navažte s ní oční kontakt a přesvědčte se o tom, jestli opětuje váš zájem. Existují i další způsoby a pravidla, jak své šance navýšit.

Základní pravidla

 1. Zhodnoťte situaci a všímejte si, jestli vám opětuje pohledy a úsměv. Musíte si být jistí o její náklonosti. Dejte si klidně na čas. Můžete využít tamní atmosféry a poslat ji její oblíbený nápoj. Jakmile se otočí vaším směrem jako projevení díku, tak toho využijte a pokuste se prolomit ledy. Navažte s ní osobní kontakt. Složte ji kompliment. Moc mužů už takto galantní nejsou, to by mohlo hrát ve váš prospěch. Určitě bude mile překvapená z celé situace.
 2. Buďte však velice opatrní, pokud přijde sama, může na někoho čekat, třeba na svého přítele. Náhle se u dveří objeví její svalnatý cukroušek a vy se stanete terčem jeho pohledu.
 3. Všimněte si toho, jakým způsobem je upravená. V případě, že si dala práci se svým make-upem, oblečením a účesem, tak je jasné, že stojí o seznámení. Dívka, která má doma přítele se nebude zbytečně tolik parádit. Oblečení a celková vizáž vám můžou v tomto ohledu hodně napovědět.
 4. Jakmile jí oslovíte, snažte se rychle reagovat. Za žádných okolností nesmíte ženu nudit.
 5. Pokud se díváte vy na ni a ona se dívá na vás, musíte sebrat veškerou odvahu a pokusit se o bližší kontakt. V případě, že budete nervózně uhýbat pohledem, tak svou bitvu prohrajete ještě dřív, než začne. Tvařte se přirozeně a usmějte se na ní.
 6. Zvažte celou situaci a dodejte si odvahu. Vstaňte a pozvěte jí na skleničku. Jen tak zjistíte, jestli o vás má zájem. Poposuňte svůj lov o level výš a přejděte ke konverzaci, třeba zjistíte, že to není váš typ.
 7. Jestliže o vás mluví se svou kamarádkou a obě se na vás dívají, máte vyhráno. V případě, že se vašim očím vyhýbá, tak se raději zaměřte na jinou dívku, zde nejspíše stejně nepochodíte.
 8. Konečně jste se zvedli. Plní odhodlání, míříte k jejímu stolu. Udržujte oční kontakt a nekoukejte po okolí. Dejte jí jasně najevo, že právě ona je tou hlavní ženou v celém podniku.
 9. Nesnažte se mluvit příliš rychle, vede to k mumlání až ke koktavosti. Snažte se působit uvolněně a sebevědomě. Ženy mají rády takové muže. Stačí říct pouhé: „Ahoj, jak se vede, kde máš přítele?“ Jde o nenásilnou formu řeči, která vás posune k dalšímu tématu. Pozvěte jí na drink, později si s ní můžete zatančit.

Většina mužůvýše uvedené rady nedokáží praktikovat, v tomto ohledu budete mít jednoznačně návrh. Vše začíná od očního kontaktu a mapování situace. Po té přichází na řadu akce, konverzace a následně i možná něco víc.

Tipy a triky

 • Choďte do barů a klubů společně se svými kamarády a kamarádkami. Budete vypadat, že jste společenští, čímž získáte body navíc. Jako samotář u stolu sice vzbudíte magické kouzlo tajemnosti, avšak působí to velice podezřele.
 • Snažte se působit za všech okolností sebevědomě.
 • Pokud spadáte do kategorie nervózních lidí, tak se při konverzaci vyvarujte otázek, na které lze odpovědět jednoslovně.
 • Vyvarujte se mrtvolnému tichu, i za cenu, že jí požádáte o tanec, třeba se uvolníte a vše půjde lépe.
 • Snažte se být vtipní a příjemní.
 • Jakmile se vám podaří dívku uvolnit, tak uvidíte, že i ona se rozpovídá. Holky jsou v tomto ohledu daleko před pány.

Na co si dát pozor

 • Nikdy ženu do ničeho nenuťte.
 • Vyvarujte se rutině a pokuste se pokaždé být originální.
 • Máme tu pro vás tip!

  Ženy, chcete být více přitažlivé pro muže? Podívejte se na Feromony pro ženy

  Muži, chcete aby po vás ženy začaly toužit? Podívejte se na Feromony pro muže

  A jaké jsou zkušenosti s feromony od našich zákazníků?