Sbalit holku můžete opravdu leckterými způsoby. Pouze musíte vědět, jak na to. Avšak všechno mají jednotlivé postupy společné. Nesmíte se bát neúspěchu. S každou porážkou přicházejí i nové zkušenosti, které jsou nedocenitelným aspektem při zdokonalování jednotlivých technik. Pojďme se společně podívat na základní kroky při balení dívky v MHD. Ano, MHD je skvělým místem, kde se náhodně střetáváme se spousty zajímavými situacemi. Využijte této příležitosti ve svůj prospěch a běžte ještě téhož dne na drink s báječnou holkou.

Jak sbalit holku v MHD

Jak sbalit holku v MHD

Postup a kroky

1. Zjistěte, zda je dívka sama

Vždy se předem ujistěte, že cestuje dopravním prostředkem (autobusem, tramvají, metrem, vlakem atd.) úplně sama a nepatří ke skupince přátel nebo k příteli, který z nedostatku místa sedí obřadu od ní. Fakt, že sedí sama, ještě nenasvědčuje tomu, že v autobuse nemá nikoho sebou.

2. Nabídněte ji své místo

Pokud je dopravní prostředek přeplněný a ona stojí u vás, tak se ihned zvedněte a nabídněte ji své místo. Tímto způsobem získáte potřebný manévrovací prostor k rozmluvě.

3. Jednejte ihned a bez rozmyšlení

Při balení holek v MHD se nevyplatí příliš otálet, musíte jednat. Nikdy nevíte, kdy dívka vašich snů vystoupí. Nebojte se toho, maximálně vás odmítne. V opačném případě budete prožívat krásný pocit z vítězství.

4. Buďte vtipní a milí

Využijte jakékoliv příležitosti, nápise v dopravním prostředku či aktuální věci k rozmluvě. Pokuste se o vtip, zažertujte a rozesmějte ji. Úsměv je základním kamenem a předpokladem k nezávaznému rozhovoru. Pochvalte ji třeba kabelku a zeptejte se, kde ji koupila. Vaše sestra má narozeniny a rádi byste jí něco hezkého koupili. Uvidíte, že ji tento kompliment srazí na kolena a mírně se začervená.

5. Projevte svůj zájem

Dejte ji najevo, že se nebojíte a jste přeplněni sebedůvěrou. Dívka musí poznat, že jste o ni skutečně projevili zájem.

6. Dejte ji své číslo

Dejte ji své telefonní číslo bez ohledu na to, jestli vás o něj požádala. Pokud jste na ni zapůsobili, tak se vám určitě ozve. Nechte ji, ať se ozve vám, jen tak budete mít jistotu, že má opravdový zájem.

Tipy a triky

  • Pokud se pokusíte o kontakt, můžete využít i podpůrných otázek směřující na její cíl cesty a další sounáležitosti týkající se přepravy.

Na co si dát pozor

  • Každá žena nemá zrovna chuť se s někým vybavovat v autobuse nebo metru. Může mít za sebou náročný pracovní den. Nezazlívejte jí to a nechte ji raději svému osudu.
  • Nenasedejte schválně do stejného vlaku za tím účelem, že tam dívku znovu potkáte. Mohlo by to být vnímáno jako stalking (sledování) a to by jí určitě nebylo příjemné.

Další články a návody:

Jak sbalit holku ve škole  | Jak sbalit holku na Facebooku  | Jak pozvat holku na rande  | Jak oslovit holku  | Jak sbalit holku v klubu a na diskotéce