Chcete poodkrýt vzrušující tajemství, které vás posune do její postele bez žebrání a zoufalých pokusů. Chcete, aby vás prosila o váš doprovod a posléze vám nabídla teploučké místečko u ní v pelíšku? Chcete sbalit holku a dostat jí do postele? Tak to jste u nás na správném místě.

Jak sbalit holku do postele

Jak sbalit holku do pelíšku

Postup a kroky

1. Buďte v pohodě

Celý večer probíhá v absolutním pořádku. Dívka se k vám má, mírně s vámi laškuje a opětuje vaše pohledy. Vše nasvědčuje, že to dnes půjde hladce, ovšem v tom se zjeví její ex přítel a celá atmosféra poklesne. Nenechte se v takové situaci vykolejit a zachovejte si chladnou hlavu. Jakmile se začnete chovat žárlivě a většinou neoprávněně, tak si celý večer a dlouho budovanou přípravu pokazíte. Chovejte se galantně a neměňte způsob své strategie jen kvůli tomu, že se tam objevil expřítel.

2. Sebevědomí

Dívky mají raději výraznější typy kluků, kteří působí sebevědomě. Snažte se mít jistý projev s kapkou inteligentního humoru. Svádění je v područí psychologického podvědomí a reakce vycházejí z genetického kódu. Žena vždy podprahově vyhledává silného jedince k založení bezpečného hnízda. Pokud z vás bude vyřazovat velké sebevědomí, tak máte důležité předpoklady k úspěchu. Dívka si přeci nevezme do postele kluka, který je odtažitý a vyzařuje z něho nervozita a nejistota.

3. Musí se cítit atraktivně

Skládejte jí komplimenty, chvalte ji a šeptejte ji do ouška, jak jí to dnes sluší. Pokud se bude cítit sexy, tak se tak i chovat bude a o to vám přeci jde. Má na sobě nové tričko, účes? Využijte to pro svůj prospěch a pochvalte jí to. Zvolte vhodná slova a vyvarujte se vulgárností. Hranice mezi komplimentem a nevhodnou poznámkou je mnohdy velice tenká, tak si na to dávejte pozor.

4. Dbejte o sebe

Vždy dbejte na hygienické zásady. To, že nemáte vymakané tělo jako přední sportovci, či nemáte tvář hladkou, jako filmový herci s tím nic neuděláte, ale s vaším dechem, vlasy a oblečením ano. Vždy se řádně připravte, než půjdete na věc. Zkontrolujte si dech, čistotu kalhot, bot a nezapomeňte se řádně upravit.

Další články a návody:

Jak sbalit holku – příručka  | Jak sbalit holku v klubu a na diskotéce  | Jak sbalit holku na jednu noc  | Jak pozvat holku na rande  | Jak sbalit holku na Facebooku