Zahlédla si roztomilého kluka, který se na tebe pokradmu dívá, a ty se rozhoduješ, jestli udělat první krok a zkusit si s ním promluvit? Chtěla by si ho sbalit a nemáš dostatek odvahy? Přečti si náš návod a zkus si ho omotat kolem prstu. Přestaň si neustále shazovat sebevědomí, tvůj dech je v pořádku a vlasy máš na svém místě. Už to nedramatizuj a pokus se ho ulovit dříve, než to udělá jiná.

Postup a kroky

  1. Nejdůležitější je kuráž. Sebevědomé holky jsou in a kluci mají rádi, když se toho dívky nebojí. Ukaž mu, že patříš právě do této kategorie. Nasaď ten nejlepší úsměv a hleď mu přímo do očí, to on musí být nervózní z tvé přítomnosti, ne ty.
  2. Pozdrav ho a navaž na nenásilnou konverzaci. Zeptej se ho, na koho tu čeká. Pokud o tebe bude mít zájem, určitě se pokusí rozhovor rozvinout. Mluv s ním o muzice, následujícím víkendu, oblíbeném seriálu. Kluci, když jsou sami, tak se s nimi dá skvěle poklábosit.
  3. Nech ho vždy domluvit a hleď mu do očí. Pokud se o něčem rozpovídá, musíš vypadat, že tě to doopravdy zajímá. Jakmile se pokusí o vtip, zasměj se. Ulehči mu jeho práci. Musí se v tvé společnosti cítit příjemně.
  4. I ty se pokus o nějaký vtip. Buď uvolněná a dej mu najevo, že se s ním cítíš báječně.
  5. Jakmile se bude rozhovor schylovat ke konci, požádej ho o číslo. Můžete si po té psát SMS, je to daleko zajímavější, než chatování přes Face.

Tipy a triky

  • Vezmi si raději žvýkačku, tím nic nezkazíš.
  • Ujisti se, že máš dobře udělaný make-up, poslední pohled do zrcátka a jde se na to.
  • Zbytky svačiny na tváři jsou naprostým propadákem, zkontroluj se.
  • Uprav si vlasy.
  • Připrav se na odmítnutí, možná má přítelkyni.