Myslíte si, že když projíždíte městem ve svém autě, tak nemůžete sbalit holku? My vás naučíme pár jednoduchých fíglů, které vám napomůžou k tomu, aby se na vás otočila, usmála, dala své telefonní číslo a možná i nastoupila k vám do vozu.

Několik důležitých pravidel

Pravidlo číslo 1

Ke sbalení holky potřebujete mít pěkně vzhlížející auto. Se starou plechovkou od babičky toho moc neulovíte. Tento fakt je sice trochu povrchní, ale tak už to v životě bývá. Stáhněte si okénka a pusťte nějakou taneční muziku. Nemusíte hrát pro celé sídliště, ale jen aby to bylo slyšet. Taneční muzika patří k mladým lidem, pokud kolem vás půjde krásná slečna, určitě nahlédne dovnitř, aby zjistila, kdo v autě sedí.

Pravidlo číslo 2

Nejezděte příliš rychle a využívejte každé situace k očnímu kontaktu. Mějte stažené okénko, pouštějte na přechodech.

Pravidlo číslo 3

Vždy se zaměřujte pouze na osamocené objekty. Dívka v partě má více kuráže a určitě nebude chtít před svými kamarády vypadat, že si na ní může kdokoliv troufnout. Buďte přirození a rozdávejte úsměvy.

Pravidlo číslo 4

Pokud nemáš v autě rádio, tak musíš na semaforech či v zácpě udělat něco, aby si tě všimla. Stáhni si třeba okénko. Tento podnět ji určitě podvědomě vybídne k nahlédnutí.

Pravidlo číslo 5

Jakmile se podívá vaším směrem, tak se na ni usmějte a neuhýbejte pohledem. Úsměvu je na světě velice málo a každého člověka potěší. Pokud vám ho opětuje, získáváte body navíc.

Pravidlo číslo 6

Využijte staré dobré klasiky a zeptejte se na cestu. Je to jedinečná šance, jak s ní navázat osobní kontakt bez prozřetelných vedlejších úmyslů.

Pravidlo číslo 7

Když vás nenapadne nic kloudného, jak prodloužit rozhovor, tak to zkuste. Požádejte ji o telefonní číslo, pozvěte jí třeba na dobrý oběd na oplátku. Myslete na to, že jde o vaší poslední šanci, pak už dívku s největší pravděpodobností nikdy neuvidíte. Pokud se na vás celou dobu usmívá, tak nemáte co ztratit.

Máme tu pro vás tip!

Ženy, chcete být více přitažlivé pro muže? Podívejte se na Feromony pro ženy

Muži, chcete aby po vás ženy začaly toužit? Podívejte se na Feromony pro muže

A jaké jsou zkušenosti s feromony od našich zákazníků?

Další články a návody:

Jak sbalit holku v MHD  | Jak sbalit holku v klubu a na diskotéce  | Jak sbalit holku – příručka  | Jak sbalit holku na ulici  | Jak sbalit holku přes SMS