Chcete pozvat holku na rande? Řekli jste si, že je ta pravá chvíle, kdy jí povíte vše o svých citech? Neunáhlete se a přijměte od nás pár rad do začátku.

První kroky

 1. Nejdříve si musíte dokonale zmapovat terén a být si jistí, že o vás má, alespoň minimální zájem. Pokud jde o dívku, která střídá kluky s ohledem na jejich peníze a vy máte jednu ponožku děravou a druhou zašitou, tak na to raději zapomeňte. Vždy jen do svých možností. V případě, že vyhledává tvou přítomnost, směje se na tebe a při rozhovorech se k tobě naklání, tak by to mohla být ta pravá.
 2. Všímejte si i takových detailů, jak často se vás dotýká. Jestli vás pozoruje a zároveň registruje vaší přítomnost. Jakmile začnete skládat tyto dílky, možná vám do sebe zapadnou jako stavebnice a vy zjistíte, že vám už delší dobu prozrazuje své city.
 3. Pozorujte její oči, to kam se dívá. Pokud váš oční kontakt vyhledává, tak je to téměř jisté a vaše šance na úspěch jsou veliké.

Kontakt

 1. Jakmile s ní začnete komunikovat, tak přichází část, kterou musíte zvládnout na jedničku. Vždy se jí dívejte upřímně do očí. Samozřejmě, že je ten výstřih lákavý, ale není slušné jí při rozhovoru hledět na prsa. Schovejte si to pro chvíle, kdy o tom nebude vědět.
 2. Udělejte pro ni něco opravdu hezkého. Pomozte jí s nákupem nebo něčím těžkým. Otevřete jí dveře, buďte galantní. Pokud se na vás ani neusměje, tak jde o ledovou královnu, nebo má za sebou velice špatný den, i to se může stát. Zkuste to jindy, v opačném případě jste stoupli v jejím žebříčku a to vás posouvá do situace, odkud není těžké ji pozvat na rande.
 3. Musíte v jejích očích působit jako opravdový gentleman. Snažte se být za všech okolností milý, ohleduplní a komunikativní. Určitě na vaši pozvánku k večeři přistoupí s kladným ohlasem.

Tipy a triky

 • Pokud chcete dívce nabídnout rande, tak si nalezněte vhodnou chvíli, kdy bude sama. Před kolegyní, či kolegou z práce by to nebylo úplně v pořádku.
 • Snažte se být uvolnění a nesvazujte svou komunikaci napětím, či mrtvolným tichem.
 • Nemějte strach z odmítnutí. Pokud se ji nezeptáte, nebudete vědět, jestli vás skutečně odmítne.
 • Sledujte její chování ve vaší přítomnosti, jestliže je chladné a bez náznaku sympatií, tak se vaše šance na úspěch snižují.

Na co si dát pozor

 • V případě, že vás odmítne, tak ji přestaňte sledovat, prozradil jste své city a ona si vás teď bude hlídat. Při zvýšeném zájmu můžete vypadat jako úchyl.
 • Nemusíte se znát dobře, jen si musíte být jisti její náklonností. Neptejte se každé, která se vám líbí. Každý nabídka na rande si žádá svůj specifický postup.
 • Některé dívku jsou od narození abnormálně veselé a usmívají se na každého v jejich přítomnosti. Nevyložte si to tak, že po vás touží.

Máme tu pro vás tip!

Ženy, chcete být více přitažlivé pro muže? Podívejte se na Feromony pro ženy

Muži, chcete aby po vás ženy začaly toužit? Podívejte se na Feromony pro muže

A jaké jsou zkušenosti s feromony od našich zákazníků?

Další články a návody:

Jak sbalit zadanou holku  | Jak sbalit holku do pelíšku  | Jak sbalit holku na Facebooku  | Jak sbalit holku ve škole  | Jak sbalit holku – příručka