Kdo tady říká, že se stačí krásně nalíčit, vzít si sexy obleček a čekat, až vysněný princ dorazí na bílém koni. Někteří muži se odmítnutí bojí natolik, že veškerou iniciativu přenechávají na ženách. Pokud budete v tomto ohledu zdrženlivé, tak vám vašeho krasavce může vyfouknout úplně jiná samice. Naučte se díky našemu návodu sbalit jakéhokoliv muže ve vašem okolí.

Postup a kroky

 1. Výběr místa je velice důležitý. Nedávejte na žádná doporučení. Pokud se na diskotéce nebo v nočním baru necítíte dobře, tak tam nechoďte. Nikdo neříká, že se dobří muži scházejí pouze tam. Krásného chlapa potkáte i ve psím parku nebo v obchodním centru, či v poklidné cukrárně. Vždy si vyberte takové místo, kde se cítíte uvolněná a příjemně. Jen tak z vás bude vyzařovat tolik potřebné sebevědomí.
 2. Flirtujte s ním na dálku. Muži si žen všímají a pozorují je. Pokud jste ho zaujala, tak se pokuste navázat oční kontakt a usmějte se na něj. Uvidíte, že to zapůsobí a pokud v sobě nalezne jen špetku odvahy, tak se pokusí přinejmenším o krkolomnou akci. Více jak 50% veškeré komunikace se provádí pomocí mimiky.
 3. Zahajovat konverzaci nemusíte, pokud předcházející radě věnujete dostatek prostoru. V případě, že není muž vyložený stydlín, nebo v horším případě podivín, tak se o své slovo přihlásí.
 4. O telefonní číslo si většinou říkají muži, ale ne všichni mají tu odvahu. Někteří pánové se bojí odmítnutí, využijte toho a zeptejte se, jestli můžete někdy zavolat. Poskytněte mu své číslo, tímto způsobem zjistíte, jestli o vás má opravdu zájem. V případě, že nezavolá, tak je to jasné, alespoň se nebudete vnucovat.
 5. Využívejte své zbraně a sledujte jeho reakce. Přehazujte si nohu přes nohu, usmívejte se na něj i za cenu, že jeho vtip nebyl tolik legrační. Usnadněte mu to, i on je přeci nervózní a snaží se zaujmout.
 6. Pokud nedošlo na konverzaci a pouze jste se na sebe usmívali, můžete využít záchranné brzdy. Pošlete mu přes číšníka svůj e-mail. Nikdy však telefonní číslo, jelikož nevíte, s kým máte tu čest. Skrytých stalkeru chodí po světě mnoho.

Tipy a triky

 • Nikdy si jeho nezájem neberte osobně. Existuje zde možnost, že má holku nebo je zamilovaný do jiné.
 • Jeho nezájem je mnohdy příčinou, která je zakořeněna v charakterovém rysu. Je stydlivý, plachý – v takovém případě mu to nemějte za zlé.
 • Pokud vás taktně odmítne, tak si z toho nic nedělejte. V moři plave spousta ryb.

Na co si dát pozor

 • Pokud se z vás bude dotyčný muž pokoušet vymámit celé jméno, i telefonní číslo, tak buďte opatrné. Neprozrazujte na sebe věci, kterých můžete v budoucnu litovat. Nikdy nevíte, na koho jste právě narazili.
 • Intuice vám určitě napoví, pokud máte z muže zvláštní pocit, tak mu pro začátek poskytněte pouze emailovou adresu.