Nacházíte se v baru či ve svém oblíbeném klubu? Spatřili jste krásnou dívku, která přišla bez přítele, a vy ji zkrátka musíte mít? Pokuste se o relativně nemožné a zaujměte pozici neochvějného lovce. Možná se vám poštěstí a padne vám do náruče. Usmívejte se a šiřte kolem sebe jen pozitivní atmosféru. Navažte s ní oční kontakt a přesvědčte se o tom, jestli opětuje váš zájem. Existují i další způsoby a pravidla, jak své šance navýšit.

Základní pravidla

 1. Zhodnoťte situaci a všímejte si, jestli vám opětuje pohledy a úsměv. Musíte si být jistí o její náklonosti. Dejte si klidně na čas. Můžete využít tamní atmosféry a poslat ji její oblíbený nápoj. Jakmile se otočí vaším směrem jako projevení díku, tak toho využijte a pokuste se prolomit ledy. Navažte s ní osobní kontakt. Složte ji kompliment. Moc mužů už takto galantní nejsou, to by mohlo hrát ve váš prospěch. Určitě bude mile překvapená z celé situace.
 2. Buďte však velice opatrní, pokud přijde sama, může na někoho čekat, třeba na svého přítele. Náhle se u dveří objeví její svalnatý cukroušek a vy se stanete terčem jeho pohledu.
 3. Všimněte si toho, jakým způsobem je upravená. V případě, že si dala práci se svým make-upem, oblečením a účesem, tak je jasné, že stojí o seznámení. Dívka, která má doma přítele se nebude zbytečně tolik parádit. Oblečení a celková vizáž vám můžou v tomto ohledu hodně napovědět.
 4. Jakmile jí oslovíte, snažte se rychle reagovat. Za žádných okolností nesmíte ženu nudit.
 5. Pokud se díváte vy na ni a ona se dívá na vás, musíte sebrat veškerou odvahu a pokusit se o bližší kontakt. V případě, že budete nervózně uhýbat pohledem, tak svou bitvu prohrajete ještě dřív, než začne. Tvařte se přirozeně a usmějte se na ní.
 6. Zvažte celou situaci a dodejte si odvahu. Vstaňte a pozvěte jí na skleničku. Jen tak zjistíte, jestli o vás má zájem. Poposuňte svůj lov o level výš a přejděte ke konverzaci, třeba zjistíte, že to není váš typ.
 7. Jestliže o vás mluví se svou kamarádkou a obě se na vás dívají, máte vyhráno. V případě, že se vašim očím vyhýbá, tak se raději zaměřte na jinou dívku, zde nejspíše stejně nepochodíte.
 8. Konečně jste se zvedli. Plní odhodlání, míříte k jejímu stolu. Udržujte oční kontakt a nekoukejte po okolí. Dejte jí jasně najevo, že právě ona je tou hlavní ženou v celém podniku.
 9. Nesnažte se mluvit příliš rychle, vede to k mumlání až ke koktavosti. Snažte se působit uvolněně a sebevědomě. Ženy mají rády takové muže. Stačí říct pouhé: „Ahoj, jak se vede, kde máš přítele?“ Jde o nenásilnou formu řeči, která vás posune k dalšímu tématu. Pozvěte jí na drink, později si s ní můžete zatančit.

Většina mužůvýše uvedené rady nedokáží praktikovat, v tomto ohledu budete mít jednoznačně návrh. Vše začíná od očního kontaktu a mapování situace. Po té přichází na řadu akce, konverzace a následně i možná něco víc.

Tipy a triky

 • Choďte do barů a klubů společně se svými kamarády a kamarádkami. Budete vypadat, že jste společenští, čímž získáte body navíc. Jako samotář u stolu sice vzbudíte magické kouzlo tajemnosti, avšak působí to velice podezřele.
 • Snažte se působit za všech okolností sebevědomě.
 • Pokud spadáte do kategorie nervózních lidí, tak se při konverzaci vyvarujte otázek, na které lze odpovědět jednoslovně.
 • Vyvarujte se mrtvolnému tichu, i za cenu, že jí požádáte o tanec, třeba se uvolníte a vše půjde lépe.
 • Snažte se být vtipní a příjemní.
 • Jakmile se vám podaří dívku uvolnit, tak uvidíte, že i ona se rozpovídá. Holky jsou v tomto ohledu daleko před pány.

Na co si dát pozor

 • Nikdy ženu do ničeho nenuťte.
 • Vyvarujte se rutině a pokuste se pokaždé být originální.