Chcete poodkrýt vzrušující tajemství, které vás posune do její postele bez žebrání a zoufalých pokusů. Chcete, aby vás prosila o váš doprovod a posléze vám nabídla teploučké místečko u ní v pelíšku? Chcete sbalit holku a dostat jí do postele? Tak to jste u nás na správném místě.

Jak sbalit holku do postele

Jak sbalit holku do pelíšku

Postup a kroky

1. Buďte v pohodě

Celý večer probíhá v absolutním pořádku. Dívka se k vám má, mírně s vámi laškuje a opětuje vaše pohledy. Vše nasvědčuje, že to dnes půjde hladce, ovšem v tom se zjeví její ex přítel a celá atmosféra poklesne. Nenechte se v takové situaci vykolejit a zachovejte si chladnou hlavu. Jakmile se začnete chovat žárlivě a většinou neoprávněně, tak si celý večer a dlouho budovanou přípravu pokazíte. Chovejte se galantně a neměňte způsob své strategie jen kvůli tomu, že se tam objevil expřítel.

2. Sebevědomí

Dívky mají raději výraznější typy kluků, kteří působí sebevědomě. Snažte se mít jistý projev s kapkou inteligentního humoru. Svádění je v područí psychologického podvědomí a reakce vycházejí z genetického kódu. Žena vždy podprahově vyhledává silného jedince k založení bezpečného hnízda. Pokud z vás bude vyřazovat velké sebevědomí, tak máte důležité předpoklady k úspěchu. Dívka si přeci nevezme do postele kluka, který je odtažitý a vyzařuje z něho nervozita a nejistota.

3. Musí se cítit atraktivně

Skládejte jí komplimenty, chvalte ji a šeptejte ji do ouška, jak jí to dnes sluší. Pokud se bude cítit sexy, tak se tak i chovat bude a o to vám přeci jde. Má na sobě nové tričko, účes? Využijte to pro svůj prospěch a pochvalte jí to. Zvolte vhodná slova a vyvarujte se vulgárností. Hranice mezi komplimentem a nevhodnou poznámkou je mnohdy velice tenká, tak si na to dávejte pozor.

4. Dbejte o sebe

Vždy dbejte na hygienické zásady. To, že nemáte vymakané tělo jako přední sportovci, či nemáte tvář hladkou, jako filmový herci s tím nic neuděláte, ale s vaším dechem, vlasy a oblečením ano. Vždy se řádně připravte, než půjdete na věc. Zkontrolujte si dech, čistotu kalhot, bot a nezapomeňte se řádně upravit.

5. Máme tu pro vás tip!

Ženy, chcete být více přitažlivé pro muže? Podívejte se na Feromony pro ženy

Muži, chcete aby po vás ženy začaly toužit? Podívejte se na Feromony pro muže

A jaké jsou zkušenosti s feromony od našich zákazníků?

Další články a návody:

Jak sbalit holku v MHD  | Jak sbalit holku na jednu noc  | Jak sbalit holku – příručka  | Jak sbalit holku ve škole  | Jak sbalit holku v autě