Sbalit holku můžete opravdu leckterými způsoby. Pouze musíte vědět, jak na to. Avšak všechno mají jednotlivé postupy společné. Nesmíte se bát neúspěchu. S každou porážkou přicházejí i nové zkušenosti, které jsou nedocenitelným aspektem při zdokonalování jednotlivých technik. Pojďme se společně podívat na základní kroky při balení dívky v MHD. Ano, MHD je skvělým místem, kde se náhodně střetáváme se spousty zajímavými situacemi. Využijte této příležitosti ve svůj prospěch a běžte ještě téhož dne na drink s báječnou holkou.

Jak sbalit holku v MHD

Jak sbalit holku v MHD

Postup a kroky

1. Zjistěte, zda je dívka sama

Vždy se předem ujistěte, že cestuje dopravním prostředkem (autobusem, tramvají, metrem, vlakem atd.) úplně sama a nepatří ke skupince přátel nebo k příteli, který z nedostatku místa sedí obřadu od ní. Fakt, že sedí sama, ještě nenasvědčuje tomu, že v autobuse nemá nikoho sebou.

2. Nabídněte ji své místo

Pokud je dopravní prostředek přeplněný a ona stojí u vás, tak se ihned zvedněte a nabídněte ji své místo. Tímto způsobem získáte potřebný manévrovací prostor k rozmluvě.

3. Jednejte ihned a bez rozmyšlení

Při balení holek v MHD se nevyplatí příliš otálet, musíte jednat. Nikdy nevíte, kdy dívka vašich snů vystoupí. Nebojte se toho, maximálně vás odmítne. V opačném případě budete prožívat krásný pocit z vítězství.

4. Buďte vtipní a milí

Využijte jakékoliv příležitosti, nápise v dopravním prostředku či aktuální věci k rozmluvě. Pokuste se o vtip, zažertujte a rozesmějte ji. Úsměv je základním kamenem a předpokladem k nezávaznému rozhovoru. Pochvalte ji třeba kabelku a zeptejte se, kde ji koupila. Vaše sestra má narozeniny a rádi byste jí něco hezkého koupili. Uvidíte, že ji tento kompliment srazí na kolena a mírně se začervená.

5. Projevte svůj zájem

Dejte ji najevo, že se nebojíte a jste přeplněni sebedůvěrou. Dívka musí poznat, že jste o ni skutečně projevili zájem.

6. Dejte ji své číslo

Dejte ji své telefonní číslo bez ohledu na to, jestli vás o něj požádala. Pokud jste na ni zapůsobili, tak se vám určitě ozve. Nechte ji, ať se ozve vám, jen tak budete mít jistotu, že má opravdový zájem.

Tipy a triky

  • Pokud se pokusíte o kontakt, můžete využít i podpůrných otázek směřující na její cíl cesty a další sounáležitosti týkající se přepravy.

Na co si dát pozor

  • Každá žena nemá zrovna chuť se s někým vybavovat v autobuse nebo metru. Může mít za sebou náročný pracovní den. Nezazlívejte jí to a nechte ji raději svému osudu.
  • Nenasedejte schválně do stejného vlaku za tím účelem, že tam dívku znovu potkáte. Mohlo by to být vnímáno jako stalking (sledování) a to by jí určitě nebylo příjemné.

Máme tu pro vás tip!

Ženy, chcete být více přitažlivé pro muže? Podívejte se na Feromony pro ženy

Muži, chcete aby po vás ženy začaly toužit? Podívejte se na Feromony pro muže

A jaké jsou zkušenosti s feromony od našich zákazníků?

Další články a návody:

Jak sbalit holku ve škole  | Jak sbalit holku na ulici  | Jak sbalit holku na jednu noc  | Jak sbalit zadanou holku  | Jak sbalit holku do pelíšku