Chcete se naučit v deseti krocích sbalit holku do postele? Nehledáte vážný vztah, a přesto toužíte po sexuálně nabitém večeru? Nahodilé erotické hrátky jsou velice příjemnou záležitostí, a proto vás naučíme, jak u něžného pohlaví uspět a získat přesně to, co se po nich očekává.

Jak sbalit holku na jednu noc

Jak sbalit holku na jednu noc

Postup a kroky

1. Vynechte známé

Hlavně se držte pravidla, že co je v domě, není pro mě. Zapomeňte na své expřítelkyně, kamarádky vašich sourozenců, spolupracovnice z práce a spolužačky ze školy. Zde neplatí obecná pravidla k dostání objektu do postele na jednu noc. Bavíme se o ženách či dívkách, které jste viděli poprvé a máte zájem si s nimi trochu více pohrát. S vlastním bytem budete určitě ve značné výhodě.

2. Ujistěte se, že i dívce jde o to samé

Ujistěte se, že máte oba dva zájem o to samé. Ne zřídka narazíte na ženu, která už delší dobu touží po zajištění a opravdovém vztahu. Nenechte se uvrtat do něčeho, o co nestojíte. Jde vám přeci o sex na jednu noc.

3. Přijme-li vaše pozvání domů, máte vyhráno

Jakmile vycítíte, že se vzduch mísí s erotickým jiskřením, tak se nebojte dívce navrhnout, jestli nechce zajít k vám domů. V případě, že odsouhlasí váš návrh, je to stejné, jako by vám řekla „Pojď se se mnou vyspat“.

4. Jděte bez keců na věc

Vyvarujte se slovních hrátek ve spojení s láskou nebo ex přítelem. Nebavte se o své rodině a nechtějte nic znát o té její. Snažte se o vyhlédnutém objektu nic nezjišťovat. Čím méně toho budete znát, tím více půjde o sex na jednu noc. Dokonce ani nezapalujte svíčky. Strhejte z ní oblečení a ukojte své a její potřeby.

5. Vždy používejte ochranu

Nespoléhejte se na náhodu a vždy sebou mějte ochranu. Nikdy nevíte, na koho zrovna narazíte. Pohlavních chorob je velké množství a byla by škoda si jedním úletem zkazit celý život.

6. Dodržujte hygienu

Dodržujte veškeré zásady bezpečnosti a vyvarujte se tak zdravotním komplikacím. Určitě není od věci si dát společnou sprchu a smýt ze sebe celodenní nánosy bakterií a špíny.

7. Nemyslete na společnou budoucnost

Nikdy nepřemýšlejte o dalších společných dnech. Neplánujte, vykonejte svou potřebu a ztraťte se jí navždy z očí. Jen tak si zajistíte hladký průběh celého procesí.

8. Buďte „gentleman“

Nabídnout ženě po půlnoci možnost noclehu ve vaší posteli berte jako zdvořilost, ke které maximálně patří ranní káva.

9. Nikdy ji nevolejte

V případě, že jste si chtěli opravdu jen užít na jednu noc, tak ji nikdy neříkejte, že zavoláte.

10. Máme tu pro vás tip!

Ženy, chcete být více přitažlivé pro muže? Podívejte se na Feromony pro ženy

Muži, chcete aby po vás ženy začaly toužit? Podívejte se na Feromony pro muže

A jaké jsou zkušenosti s feromony od našich zákazníků?

Další články a návody:

Jak sbalit holku do pelíšku  | Jak sbalit holku v MHD  | Jak sbalit zadanou holku  | Jak sbalit holku na ulici  | Jak sbalit holku v klubu a na diskotéce