Sociální síť facebook se stal fenoménem moderní doby. Mladí bez něj nemohou být a on nemůže být bez mladých. Kdo nemá profil, jako by ani neexistoval. Tato skutečnost vám připravuje cestičku k vytoužené dívce. Ještě nikdy nebylo snadnější jí pozvat na rande, ale je zapotřebí znát několik pravidel, které váš úspěch maximalizují.

Jak sbalit holku na Facebooku

Jak sbalit holku na Facebooku

Postup a kroky

1. Založte si účet a vyberte fotku

První krok se skládá ze založení účtu. Pokud jej ještě nemáte, tak to hlavně nikde neříkejte a ihned sjednejte nápravu. Výběr fotografie je základním faktorem, od kterého se odráží veškerý úspěch a neúspěch. Pokud chcete být hrdiny mezi svými přáteli, tak si tam dejte svou podobiznu z té nejdivočejší párty, ale tím si na dobro zavřete dveře u něžného pohlaví. První dojem je velice důležitý, takže buďte opravdu pečlivý. Stejným způsobem tvořte své album. Přistupujte k této sekci, jako k vizitce, která vypovídá o vaší osobnosti. Z fotografií by mělo být zřejmé, jakým jste člověkem, co vás baví a co se od vás dá očekávat.

2. Dokažte jim, že na to máte

Nezapomeňte také na pár fotek, které o vás prozradí, že v oblasti námluv nejste žádným smolařem. Fotografie s vaší bývalou, ale i s kamarádkami příjemně osvěží váš charakter a stoupnete na hodnotě.

3. Přidejte si ji do přátel a špehujte

Další důležitý krok spočívá v podání žádosti o přijetí do seznamu přátel. Pokud vše proběhne podle plánu a odezva bude v kladném duchu, tak se vám otevřou dveře do jejího soukromý a intimního života. Čtěte v jejich denních aktivitách jako v knize a nastudujte si ji. Snažte se pochopit její osobnost, zjistit co má ráda, kam chodí, co pije. Všechny tyto detaily vám mohou v budoucnu zvednout prestiž.

4. Příliš nekomentujte její statusy

Přesně tak, tohle dělá úplně každý a spíše se ztratíte v nekonečných hlubinách přispěvatelů. Buďte více osobní, pokud jí pošlete soukromou zprávu, tak vám spíše odpoví, než na váš komentář, kde se stejně bude držet určitých hranic. Přeci jenom soukromá zpráva je více sexy. Je to něco, co se odehrává za zavřenými dveřmi, kde jste pouze vy a ona.

5. Nenuďte, buďte originální

Nadhoďte téma, které je zajímavé, nebavte se s ní o filmech a o škole. Pokuste se jí zaujmout. Netradiční záliby jsou vždy okouzlující, určitě nějakou máte i vy. Berte to tak, že máte jen jeden pokus. První dojem je opravdu důležitý, každou zprávu si důkladně promyslete.

6. Buďte tajemní a nechte ji čekat

Buďte ve své podstatě trochu tajemní. Pokud vám na vaše zprávy odepisuje takřka hned, tak máte na půl vyhráno. Vy ji naopak nechte chvíli čekat. Neodepisujte ji okamžitě a nechte mezi každou zprávou vzniknout napínavý náboj. Uvidíte, že tato stará rada působí víc, než cokoliv jiného. Jakmile ji posléze pozvete na rande, tak nemůže přijít nic jiného, než ano.

7. Máme tu pro vás tip!

Ženy, chcete být více přitažlivé pro muže? Podívejte se na Feromony pro ženy

Muži, chcete aby po vás ženy začaly toužit? Podívejte se na Feromony pro muže

A jaké jsou zkušenosti s feromony od našich zákazníků?

Další články a návody:

Jak sbalit holku v MHD  | Jak pozvat holku na rande  | Jak sbalit holku na ulici  | Jak sbalit holku ve škole  | Jak sbalit zadanou holku