Sbalit dívku na ulici je nejtěžší disciplínou vůbec, ne však nemožnou. Letní měsíce jsou jako stvořené pro romantický pokus o seznámení, tak proč toho nevyužít. Musíte však vzít na vědomí, že první dojem zde hraje klíčovou roli. V podstatě máte jen několik málo desítek vteřin, které rozhodnou o vašem osudu. Vyvarujte se základním chybám a pokuste se prolomit svůj neúspěch právě v této oblasti.

Jak sbalit holku na ulici

Jak sbalit holku na ulici

Postup a kroky

1. Váš zevnějšek

Pokud se budete pokoušet zabodovat o polední pauze, aniž byste ze sebe sundali propocené montérky, tak raději na celou záležitost zapomeňte. Vezměte si na sebe čerstvě vyprané, nažehlené triko. Hoďte si sprchu, oholte se a naneste na sebe tu nejpůvabnější vůni, kterou naleznete. Po té se vydejte do nejbližšího místa, kde se můžete posadit na lavičku a v klidu si vyhlédnout holku, jež vás zaujme.

2. Přirozené a příjemné vystupování

Nikdy se nesmíte přestat usmívat, odhalte své zuby a navoďte pozitivní atmosféru. Tato mimická grimasa je velice nakažlivá, uvidíte sami, jak dokonale to působí. Usmívejte se za každou cenu. Po světě přeci chodí tolik zamračených lidí, dokažte svým vystupováním, že jste pohodový člověk.

3. Jaké téma zvolit?

Každá situace je ve své podstatě originální a nedá se předem odhadnout, kudy se konverzace ubere, ale je dobré si připravit počáteční téma. Zeptejte se dívky na její oblíbenou restauraci v nejbližším okolí. Máte hlad a nevíte pro jakou rozhodnout, proto se jí ptáte na doporučení.  Určitě vám ráda poradí, kam by se v případě potřeby zašla občerstvit. Buďte příjemní usměvavý a vytvářejte pozitivní atmosféru. Nezapomeňte, že máte jen několik vteřin na to ji okouzlit a přimět k nezávazné schůzce ve dvou.

4. Prohoďte nějaký vtip

Když už vám dala na výběr z několika typů restaurací a okrajové vysvětlila i jejich zaměření, tak ji řekněte, že neradi jíte sami. Taktně ji pozvěte na něco malého, pokud zrovna nikam nespěchá. Povězte ji, že už jste dlouho nenarazili na tak sympatického člověka jakým je právě ona. Malý flirt neuškodí, ba naopak vnese do celé situace ten pravý náboj. Ona pozná, že o ni máte zájem a další osud tohoto setkání je jen v jejich rukách.

5. Pokud neuspějete

Nic si z toho nedělejte, možná má opravdu na spěch, požádejte ji o telefonní číslo, pokuste se s ní domluvit na jiném datu a čase. V případě, že jste na ni zapůsobil, tak vám určitě vyjde vstříc.

6. Máme tu pro vás tip!

Ženy, chcete být více přitažlivé pro muže? Podívejte se na Feromony pro ženy

Muži, chcete aby po vás ženy začaly toužit? Podívejte se na Feromony pro muže

A jaké jsou zkušenosti s feromony od našich zákazníků?

Další články a návody:

Jak sbalit holku – příručka  | Jak sbalit holku na Facebooku  | Jak pozvat holku na rande  | Jak sbalit zadanou holku  | Jak sbalit holku v klubu a na diskotéce