Chcete se naučit sbalit holku v klubu nebo na diskotéce? Taneční prostory vždy sloužili k námluvám. Alkohol a kroutivé pohyby vybízejí k akci. Atmosféra je prosáklá vzrušením a jen ti nejrychlejší a nejzdatnější odejdou v přítmí lamp s vytouženou kráskou. Nebuďte pozadu a odvezte si tentokrát i vy tu svou. Držte se následujících pravidel a úspěch vás nemine.

Jak sbalit holku v klubu

Jak sbalit holku v klubu

Postup a kroky

1. Choďte včas

Vždy choďte do klubu s dostatečným časovým předstihem. Jen tak si zajistíte nejlepší místa s perfektním výhledem.

2. Úvodní obhlídka

Nestřílejte naslepo a nejdříve si zkontrolujte, jestli daná dívka přišla s kamarádkami, se svým klukem anebo partou přátel. Vyvarujete se tak nepříjemným komplikacím, které by mohly následovat.

3. Udržujte oční kontakt

Vyhledávejte oční kontakt, který by neměl trvat déle jak tři vteřiny, ale ani méně. Z její řeči těla určitě poznáte, jestli má zájem. Svádění žen je psychologickou hrou a každým dalším pokusem si svou techniku zdokonalíte. Věnujte svou pozornost jejím pohybům a tomu, jestli vám pohled opětuje.

4. Běžte za ní

Pokud vám přijde, že jí nejste lhostejní, tak se po několika minutách odvažte k přímé akci. Běžte za ní, až si půjde pro drink nebo poodstoupí od svých přátel a oslovte ji. Určitě vám dá možnost, abyste za ní mohl přijít. Prolomte napětí vhodným slovem a ukažte jí, že nepatříte mezi namyšlené křupany.

5. Pozvěte ji na drink

Nic nezkazíte tancem nebo pozvánkou na drink. Holky velice rády šetří peníze a nechávají se zvát. Zeptejte se jí, na co má chuť a objednejte. Náhle vám vznikne dostatečný manévrovací prostor k rozhovoru. Využijte toho a pokuste se prolomit ledy, pokud vám budou docházet slova, vždy ji můžete vyzvat k tanci a tím celou situaci zachránit.

6. Dostaňte její telefon

Ještě než se rozloučíte, tak jí požádejte o telefonní kontakt, nebo si s ní rovnou domluvte schůzku. V některých případech nebude tohoto kroku zapotřebí, jelikož se může stát, že si ji odvedete domů nebo do klidnějšího místa, kde se navzájem lépe poznáte.

Tipy a triky

  • Pokud jste se rozhodli navštívit klub za účelem sbalení holky, tak se vyvarujte přílišného popíjení alkoholických nápojů. Zůstaňte střízlivý a buďte tak nad věcí.
  • Nesápejte se po ní a nedělejte jí neslušné návrhy. Zachovejte určité dekórum a vzbuďte v ní pocit bezpečí a přirozenosti.
  • Za žádných okolností nesmí vytušit, že vám jde jen o její tělo.

7. Máme tu pro vás tip!

Ženy, chcete být více přitažlivé pro muže? Podívejte se na Feromony pro ženy

Muži, chcete aby po vás ženy začaly toužit? Podívejte se na Feromony pro muže

A jaké jsou zkušenosti s feromony od našich zákazníků?

Další články a návody:

Jak sbalit zadanou holku  | Jak pozvat holku na rande  | Jak sbalit holku v autě  | Jak sbalit holku v MHD  | Jak sbalit holku ve škole