Oslovení dívky a plynule tekoucí komunikace je tvrdým oříškem pro mnohé lamače dívčích srdcí. Vše máte dopředu připravené, a když k tomu dojde, připomínáte herce z němého filmu. My vám teď poskytneme návod, jak navázat přirozený rozhovor s dívkou, která se vám líbí.

Oční kontakt

Vyhledávejte její přítomnost a začněte přes oční kontakt. Nezírejte na ni pokaždé, když ji uvidíte, mohlo by jí to být nepříjemné. Krátce se na ni zadívejte, počkejte, až se podívá i ona na vás a usmějte se. Je to velmi jednoduchá a účinná metoda, jak ji dát najevo, že jí máte rádi. Možná se při tom začervenáte, nevadí, je to jen důkaz pro ni o vaší náklonosti.

Vhodný čas

Máte dostatek příležitostí, tak si to nepokazte a oslovte ji, až bude sama. Určitě moc nepochodíte, když na ni vybafnete o malé přestávce, kdy má naspěch na hodinu angličtiny do třetího patra. Nesnažte se ji rozptylovat ve chvílích, kdy to není zcela vhodné a vyčkejte na ten pravý okamžik. Jen tak docílíte požadovaného výsledku.

Začínáme s komplimentem

Každý rozhovor by měl začít vhodnou poklonou. Nemusíte být zrovna Don Juan, ale pokud si všimnete, že má nové tričko, tak toho využijte ve svůj prospěch. Stejně tak vám může napomoci změna účesu. Je důležité vědět, jak takový kompliment složit, v opačném případě to nemusí zafungovat. V případě, že se moc neznáte, tak by poklona v podobě hezkého trička mohla vyznít trochu do prázdna. V takové situaci se hodí spíše navázat na něco obecnějšího, všimněte si, co má v ruce, nebo se na ni usmějte a povězte ji, že má ten nejhezčí úsměv na světě. Možná, že to z ní otřepaně, ale určitě to zapůsobí a vy si tak zajistíte, že se na vás usměje pokaždé, kdy vás uvidí. Taktéž můžete využít jejího talentu. Pokud umí dobře tančit, zeptejte se jí na to. Určitě bude ráda a odpoví vám na jakékoliv otázky.

Udržujte konverzaci

Nikdy nepřestávejte mluvit. Snažte se udržovat konverzaci v určitém tempu. Pokušení utichnout a vychutnávat si pohled na ni může být velké, ale nikdy by nemělo stát v plynulé rozmluvě. Ticho by mohlo vyvolat trapnou situaci, o kterou určitě nestojíte.

Nepříjemné ticho

Stát se to může i největšímu lamači srdcí. Nastalé ticho a nervózní grimasy jsou projevem, že si nevíte rady. Mějte v pro takové situace v rezervě obecná témata, která vás mohou na poslední chvíli zachránit. Každou konverzací budete své schopnosti zdokonalovat. Zeptejte se na její názor o domácím úkolu z češtiny, nebo buďte trochu tvrdší a zeptejte se jí, co plánuje se svým klukem o víkendu. Touto otázkou se ihned dozvíte, jestli má nějakého kluka či nikoliv. Snažte se za každou cenu klást otázky, které nejdou odbýt pouze jednoslovnou odpovědí ano, nebo ne. Pokud se ji zeptáte na to, jakou má ráda muziku, tak bude muset odpověď trochu rozvinout.

Rozesmějte ji

Ano, úsměv je nejlepším nástrojem, jak si u dané dívky získat uznání. Jde o nevyvratitelný důkaz, že konverzace s vámi jí je více než příjemná. Kluci jsou od narození vtipálkové, tak toho využijte. Holky se smějí pořád a všemu. Není těžké v tomto ohledu zabodovat. Cílem je poukázat na to, že máte smysl pro humor. Zaměřte se na aktuální věc, nebo vystřihněte nějaký opravdický. Inspiraci naleznete na internetu. Vyvarujte se sprostých a vulgárních vtipů. Takové vám žádné ovoce nepřinesou. Takový postup při vašem prvním rozhovoru se nedoporučuje.

Cit pro ukončení

Stejně jako začátek, tak i konec je důležitý. Rozhovor příliš neprotahujte. Musíte citelně odhadnout únosnou délku konverzace.

Tipy

 • Pokud se s ní bavíte a zrovna přijde její přítel a obejme ji, tak si z toho nic nedělejte a zachovejte chladnou hlavu. Přítel je žárlivý a musel vám ukázat, že je jeho. Buďte usměvaví, představte se mu a v konverzaci klidně pokračujte. Určitě spolu nebudou navěky.
 • Nikdy se dívky neptejte na osobní záležitosti ohledně jejího kluka a jejich společného vztahu. Zní to netaktně a vy budete vypadat hloupě.
 • Učte se konverzačním dovednostem, snažte se hodně mluvit s cizími lidmi. Mluvte na pokladní v krámě, se sousedkou, sousedem. Vyhledávejte takové situace a zdokonalujte se.
 • Mluvte s ní přirozeně a za každých okolností nebuďte sprostí.

Upozornění

 • Pokud vám dívka řekne, že nemá zájem, přijměte to a dejte ji raději pokoj. Vaše snahy by stejně nikam nevedli a dost možná, by na vás za vaše sledování poslala bráchu z vyššího ročníku.
 • Každá holka je unikátní, tudíž neexistuje specifický návod, podle kterého se dá držet. Musíte být kreativní a improvizovat.
 • Jakmile uděláte chybu, nepropadejte panice. Nikdo není dokonalým řečníkem a ani vy ne.
 • Máme tu pro vás tip!

  Ženy, chcete být více přitažlivé pro muže? Podívejte se na Feromony pro ženy

  Muži, chcete aby po vás ženy začaly toužit? Podívejte se na Feromony pro muže

  A jaké jsou zkušenosti s feromony od našich zákazníků?

Další články a návody:

Jak sbalit holku v autě  | Jak sbalit holku na Facebooku  | Jak sbalit holku v MHD  | Jak sbalit holku ve škole  | Jak sbalit zadanou holku