Námluvy a dvoření se slečnám je staré jako lidstvo samo. Za celou dobu vývoje s přihlédnutím na novodobé trendy se nad touto oblastí povznášejí nepsané kodexy, které maximalizují váš úspěch. Pojďme společně poodhalit nejzákladnější pravidla, která stojí za vytouženým cílem. Řiďte se podle naší příručky a staňte se přes noc kavalírem první jakosti.

Jak sbalit holku – příručka

Jak sbalit holku – příručka

Postup a kroky

1. Nebojte se odmítnutí

Už před samým uskutečněním kontaktu se mnozí obávají z odmítnutí. Představa, že je jejich vyvolená pošle do patřičných míst je pro ně natolik skličující, že raději budou nadále žít v pouhé naději. Ale co když se celá věc má úplně jinak? Co když na to dotyčná čeká a vy jen propásnete svou šanci? Ať je to jakkoliv, nezjistíte to, pokud si nedodáte odvahy a nesetřesete nesmyslné obavy z odmítnutí.

2. Zapracujte na důvěře

Důvěra je nejdůležitější součástí spadající do vytváření vašeho specifického charakterového rysu. Tuto položku si musíte budovat. Jde o běh na dlouhou trať, ale vyplatí se. Nebuďte arogantní a vždy se snažte vyjít maximálně vstříc. V podstatě jde o jediné, dostat z ní telefonní číslo anebo ji pozvat na rande. Právě proto je důvěra na tolik důležitým aspektem, bez níž se daleko nedostanete.

3. Zapomeňte na bary

V těchto málo osvětlených prostorech můžete narazit na několik nepříjemností a zároveň komplikací. Do baru a hudebních klubů se ve většině případů chodí na tzv. námluvy. Setkáte se zde s velkou konkurencí a o to bude těžší nějakou holku sbalit. Přítmí a typická atmosféra nahrávají do karet těm ošklivějším a všudypřítomný alkohol vyvolává reakce, na které si dotyčná druhého dne nemusí pamatovat. Tím se vaše snaha může stát naprosto marnotratnou. Zvolte si raději místo, kde bude hlavně příjemně vám.

4. Zahájení konverzace

Vhodné zahájení konverzace bývá mnohdy velkým oříškem. Právě v těchto situacích dochází k největším komplikacím. Jako by vám zdřevěněla ústa a nemohli jste ze sebe vymáčknout ani kousek kloudné věty. Začněte jednoduše a vyvarujte se zbytečným problémům. Složte jí kompliment. Je jasné, že se vám líbí její prsa, či boky, ale buďte v tomto ohledu trochu konzervativnější. Pokud si všimnete, že má nový účes, tričko nebo tetování, využijte toho ve svůj prospěch. Určitě ji potěší, že jste si všimli. Vždyť přišla s novou vizáží na trh a sama si není jistá, jestli je vše OK. Kompliment ji dodá sebedůvěru a vám plusové body navíc.

5. Průběh rozhovoru

Ptejte se, ptejte se a zase se ptejte. Dívky rádi mluví o sobě. Být takovou malou vrbou se vyplatí. Jednak přenecháte břímě rozhovoru na opačném pohlaví a navíc se o ní dozvíte spoustu zajímavých věcí. To vám připraví prostor k dalším tématům. Přeci ji nebudete poznávat až po té, co ji uvidíte nahou.

6. Chyťte svou šanci

Jakmile se k vám začne mírně naklánět, letmo se vás dotýkat, usmívat se na vás, tak je jasné, že jste na správné cestě. Vaše srdce jsou naladěné na stejné tónině a byla by opravdová škoda toho nevyužít. Jednoduše zatáhněte za prut a řekněte si o její telefonní číslo. Pozvěte ji do kina, na něco dobrého k jídlu. Pokud jste si jisti ve svých tanečních dovednostech, tak to proměňte ve svůj prospěch. Hlavně si to teď nepokazte žádnou arogantní vulgárností. Buďte příjemní a galantní. Námluvy a flirtování jsou dovednostní disciplínou, i v případě neúspěchu to zkoušejte stále dokola a pilujte svou rétoriku. Uvidíte, že se z vás časem stane opravdový Don Juan.

7. Máme tu pro vás tip!

Ženy, chcete být více přitažlivé pro muže? Podívejte se na Feromony pro ženy

Muži, chcete aby po vás ženy začaly toužit? Podívejte se na Feromony pro muže

A jaké jsou zkušenosti s feromony od našich zákazníků?

Další články a návody:

Jak sbalit holku v MHD  | Jak sbalit holku ve škole  | Jak sbalit holku v klubu a na diskotéce  | Jak pozvat holku na rande  | Jak sbalit zadanou holku