Balení holky přes SMS patří do kategorie dovednostních schopností. Dalo by se říci, že jde o unikátní disciplínu, ve které vyhrávají pouze ti nejlepší nebo připravení. Existuje celá řada nástrojů a situací, kde můžete zabodovat, tak proč jich nevyužít. SMSka je jednou z nich. Ano, sbalit holku, nebo si ji oťukat můžete i přes textovou zprávu.

První textovka

Zjistěte si na svou vyvolenou telefonní číslo a pošlete ji úplně první textovku. Držte se následujících doporučení a maximalizujte svůj úspěch. První textová zpráva by měla úzce souviset s vaším posledním setkáním. Pokuste se být vtipní a uvolnění. Připomeňte ji nějakou legrační scénu z vašeho posledního osobního kontaktu. Navoďte ve zprávě atmosféru, která ji přinutí odepsat. Pokud nezná vaše číslo, tak se hlavně nezapomeňte podepsat.

Po její odpovědi

Předpokládejme, že dotyčná zareaguje a během několika málo chvil vám pošle textovku nazpět v pozitivním duchu. První textovku jste ozdobily vtipnou tóninou, v té se pokuste setrvat a pošlete další zprávu v podobném kontextu. Za každou cenu musí být vaše zprávy zajímavé, čímž si připravíte prostor pro další manévrování. Dopisování má výhodu v tom, že si můžete svou odpověď důkladně připravit a sepsat ji lépe než vyslovit. Dejte také celému procesu čas a neodepisujte hned. Mohla by se celá záležitost rychle omrzet a po pár zprávách by nebylo co říci.

Výstižnost a legrace

Být výstižný a legrační je hlavní devízou na cestě za úspěchem. Pokuste se ji rozesmát. Nemusíte psát sáhodlouhé romány. Když se nad tím trochu zamyslíte, tak určitě na něco přijdete. Lepší je napsat jednu trefnou větu, než celá souvětí, která stejně nikam nevedou.

Sexuální podtext

Sexuální podtext skrytý ve zprávě může zafungovat, ale určitě ho nepoužívejte hned v první SMSce. Dotyčná by si tento pokus mohla vyložit špatně a tím si vás zařadit do podezřelých deviantů. Pokuste se odhadnout situaci a jen mírně naznačit. Poznáte, když se chytí a na vaši hru přistoupí.

Vždy vyčkejte na zprávu

Toto pravidlo snad nemusíme více zdůrazňovat. Při psaní SMS zpráv si přehazujete pomyslnou štafetu. To znamená, že dokud vám neodpoví, tak ji nesmíte nic napsat. I kdyby tento stav trval více jak několik hodin, nepište znovu. Každá situace a dívka je zcela jiná. Někdy bude sms hra odsýpat a jindy zase naopak. Buďte trpělivý. Pokud vám neodpoví ani po několika dnech, tak je to jasný signál, že je tu něco špatně a nejeví o vás zájem.

Gradace

Cíl dopisování je jasný. Dívku chcete sbalit, tedy se s ní setkat. Nezapomínejte na to a pokuste se jí po několika vydařených textovkách pozvat na schůzku. Příliš dlouhé psaní by totiž nikam nevedlo. Přes SMS si ji připravte, a po té zaútočte jako dravec.

Máme tu pro vás tip!

Ženy, chcete být více přitažlivé pro muže? Podívejte se na Feromony pro ženy

Muži, chcete aby po vás ženy začaly toužit? Podívejte se na Feromony pro muže

A jaké jsou zkušenosti s feromony od našich zákazníků?

Další články a návody:

Jak sbalit holku na Facebooku  | Jak sbalit holku v autě  | Jak sbalit holku na ulici  | Jak pozvat holku na rande  | Jak sbalit holku v klubu a na diskotéce